למידע ורישום של הרצאות החודש

טורקיז

טורקיז CuAl6(PO4)4(OH)8·4H2O  נוסחה ארוכה לאבן קטנה אך מלאת קסמים.

כפי שכתבתי בכתבה אחרת, סדר המינרלים בנוסחה תלוי בכמות המינרלים שנמצאים בקריסטל. ככל שכמות המינרל גדולה יותר שמם יהיה קרוב יותר לראש הנוסחה.

הסיפור הבא הוא לא על ריפוי פיזי כי אם על ריפוי גוף נפש. ראיתם את ההילה בכתבה האחרת שלי נכון?

אז ראיתם ואתם יודעים שלגוף הפיזי שלנו יש תדרים ורטטים והם מאירים וזורחים מסביבנו כל הזמן אך בלתי נראים לעין אבל מהווים חלק בלתי נפרד מאיתנו.

הדמות הראשית בסיפור היא אשה צעירה רווקה, שכל ימיה עברו בריצוי בני משפחתה. המצב הגיע עד כדי כך שהיא הפסיקה לזהות את הרצונות שלה, כי הם נעלמו בתוך רצונות ההורים ושאר בני המשפחה, התוצאה לגביה הייתה חולי פיזי.

הרצון הוא הכוח המחייה של כל גוף, חי, צומח ודומם. כוח הרצון מאפשר לנו לגדול. התבוננו בצמחים ותראו איך הם מחפשים את האור, נכון שאין הם עושים זאת במודע כמו בני האדם אבל כוח הרצון שלהם לגדול גורם להם לחפש את מקור האור שמאפשר להם זאת.

החיות מחפשות מים מזון והגנה כי רצונם לחיות ומוכנות לנדוד מרחקים כדי להבטיח את קיומם.

גם למינרלים שגדלים במעמקי האדמה, יש כוח רצון, גם הם גדלים ומתפתחים יש מהם שמגיעים לגדלים מדהימים כמו לדוגמה קריסטלי הסלנייט במקסיקו שמגיעים לגובה של בנין בן חמש קומות ושוקלים טונות.

הרצונות הם תעודת הזיהוי שלנו להכיר ולזהות אותם לדעת שכולם טובים ולבחור בכל רגע נתון רצון אחד. בכתבה אחרת ארחיב על הרצונות.

 

נחזור לסיפור, אותה אשה צעירה נשאה עליה את אבן הטורקיז וכעבור יומיים הגיעה אלי כשבידה האבן שבורה לשניים. אמנם האבן קטנה אבל היא מאד, מאד חזקה. חבר שראה זאת אמר בהתרסה תני לי אראה לך איך אני שובר אותה. הוא ניסה ללא כל הצלחה.

כאשר אבן נשברת (דבר שלא קורה לעיתים קרובות, אני ראיתי רק 5 מקרים כאלו) זה אומר שהאבן ספחה את הכאב הפיזי או הרגשי ומאששת ומאשרת את הצורך בה.

abstract underwater background with bokeh

מים מינרלים אנרגטיים

מים מינרלים אנרגטיים כמות המינרלים בגוף שלנו הוא כ- 4% בלבד ממשקל הגוף, אך, ללא המינרלים אין חיים. המינרלים הם הזרז העיקרי של התהליכים הביולוגיים

קרא עוד »