טורקיז

טורקיז CuAl6(PO4)4(OH)8·4H2O  נוסחה ארוכה לאבן קטנה אך מלאת קסמים.

כפי שכתבתי בכתבה אחרת, סדר המינרלים בנוסחה תלוי בכמות המינרלים שנמצאים בקריסטל. ככל שכמות המינרל גדולה יותר שמם יהיה קרוב יותר לראש הנוסחה.

הסיפור הבא הוא לא על ריפוי פיזי כי אם על ריפוי גוף נפש. ראיתם את ההילה בכתבה האחרת שלי נכון?

אז ראיתם ואתם יודעים שלגוף הפיזי שלנו יש תדרים ורטטים והם מאירים וזורחים מסביבנו כל הזמן אך בלתי נראים לעין אבל מהווים חלק בלתי נפרד מאיתנו.

הדמות הראשית בסיפור היא אשה צעירה רווקה, שכל ימיה עברו בריצוי בני משפחתה. המצב הגיע עד כדי כך שהיא הפסיקה לזהות את הרצונות שלה, כי הם נעלמו בתוך רצונות ההורים ושאר בני המשפחה, התוצאה לגביה הייתה חולי פיזי.

הרצון הוא הכוח המחייה של כל גוף, חי, צומח ודומם. כוח הרצון מאפשר לנו לגדול. התבוננו בצמחים ותראו איך הם מחפשים את האור, נכון שאין הם עושים זאת במודע כמו בני האדם אבל כוח הרצון שלהם לגדול גורם להם לחפש את מקור האור שמאפשר להם זאת.

החיות מחפשות מים מזון והגנה כי רצונם לחיות ומוכנות לנדוד מרחקים כדי להבטיח את קיומם.

גם למינרלים שגדלים במעמקי האדמה, יש כוח רצון, גם הם גדלים ומתפתחים יש מהם שמגיעים לגדלים מדהימים כמו לדוגמה קריסטלי הסלנייט במקסיקו שמגיעים לגובה של בנין בן חמש קומות ושוקלים טונות.

הרצונות הם תעודת הזיהוי שלנו להכיר ולזהות אותם לדעת שכולם טובים ולבחור בכל רגע נתון רצון אחד. בכתבה אחרת ארחיב על הרצונות.

 

נחזור לסיפור, אותה אשה צעירה נשאה עליה את אבן הטורקיז וכעבור יומיים הגיעה אלי כשבידה האבן שבורה לשניים. אמנם האבן קטנה אבל היא מאד, מאד חזקה. חבר שראה זאת אמר בהתרסה תני לי אראה לך איך אני שובר אותה. הוא ניסה ללא כל הצלחה.

כאשר אבן נשברת (דבר שלא קורה לעיתים קרובות, אני ראיתי רק 5 מקרים כאלו) זה אומר שהאבן ספחה את הכאב הפיזי או הרגשי ומאששת ומאשרת את הצורך בה.

ענבר

ענבר ענבר C10H16O      גיבורת הסיפור הבא היא אשה צעירה שעבדה בחברה גדולה ובאה אלי לביקור, הבית שלי מלא בקריסטלים שונים שמונחים על השולחנות 

קרא עוד »

רודונייט – רודוקורסייט

רודונייט – רודוקורסייט רודונייט רודונייט (Mn2+,Fe2+,Mg,Ca)SiO3   רודוקורסייט MnCO3 זוג הקריסטלים המדהימים האלו יכולים לעזור במקרים של אסתמה וקוצר נשימה והרבה פעמים חוסכים את השימוש במשאף.

קרא עוד »

שושנת המדבר/דזרט רוז

שושנת המדבר/דזרט רוז שושנת המדבר / דזרט רוז   (Ca(SO4)·2(H2O אבן מדהימה ביופייה מקורה במדבר והיא מתגבשת בצורת פרח שעלי הכותרת שלה צפופים ואז צורתה עגולה

קרא עוד »

טורקיז

טורקיז טורקיז CuAl6(PO4)4(OH)8·4H2O  נוסחה ארוכה לאבן קטנה אך מלאת קסמים. כפי שכתבתי בכתבה אחרת, סדר המינרלים בנוסחה תלוי בכמות המינרלים שנמצאים בקריסטל. ככל שכמות המינרל גדולה

קרא עוד »

קלציט

קלצית קלציט  CaCO3  קריסטל הקלציט הוא מעין אוטו זבל, וממש אני לא נותנת את השם הזה כדבר מגונה ההפך, אוטו זבל אוסף את פחי האשפה

קרא עוד »

מלכיט

מלכיט מלכיט  Cu2CO3(OH)2    אבן יפיפייה ירוקה עם מעגלים ציוריים בירוק כהה יותר, משמשת כסופחת כאבים. הניחו את המלכיט על מקום כואב ותראו פלאים. לפני כעשר שנים,

קרא עוד »